Новини

Адвокати Північно-Східного офісу LS GROUP ефективно захистили інтереси на суму 1,7 млн. гривень державного підприємства у земельному спорі

Зокрема, у 2011 році рішенням Сумської міської ради приватному товариству передано в оренду земельну ділянку для розміщення комерційного спортивно-оздоровчого центру.

Земельна ділянка загальною площею 2 га мала рекреаційне призначення та коштувала 1,7 мільйона гривень.

Оскільки земелimagesьна ділянка перебувала в постійному користуванні державного лісогосподарського господарства, в інтересах цього підприємства до господарського суду Сумської області було заявлено позов про визнання незаконним та скасування рішення міської ради, визнання недійсним договору оренди земельної ділянки та її повернення користувачу.

Під часу судового розгляду адвокати Компанії юридично мотивовано обґрунтували протиправність рішення органу місцевого самоврядування, яким всупереч земельного та лісового законодавства позбавлено державного підприємства права користування земельною ділянкою.

У результаті розгляду цього позову суд погодився із правовою позицією адвокатів LS GROUP та в серпні цього року постановою Харківського апеляційного господарського суду скасовано рішення господарського суду Сумської області про відмову в задоволенні позову та прийняв нове рішення, яким визнав незаконним і скасував рішення міської ради про передачу земельної ділянки приватному товариству в оренду та зобов’язав її повернути користувачу.

 

 

 

 

Logo Header Menu