Новини

Адвокати LS GROUP захистили інтереси Клієнта в спорі з регіональним органом ДФС України.

рроДо підприємства сфери торгівлі регіональним органом фіскальної служби були застосовані фінансові санкції в сумі 550 тис. гривень за порушення порядку розрахункових операцій у сфері торгівлі.

Оскарживши дане рішення, підчас судового розгляду юристи LS GROUP довели необґрунтованість претензій фіскалів і правомірність дій Клієнта при обліку розрахункових операцій, відповідності вартості реалізованого товару з урахуванням готівки.

Як результат, постановою окружного адміністративного суду скасовано  податкове повідомлення-рішення про застосування фінансових санкцій.

Сергій Борсук, адвокат LS GROUP, – «Державний фінансовий контроль у сфері обігу готівкових коштів – один із найважливіших субінститутів фінансового права. Практика фінансового контролю, неоднозначність правил та судова практика нерідко свідчать про непропорційне втручання в господарську діяльність у вигляді значних штрафів, що в подальшому негативно впливає на результати всієї фіскальної політики та розвиток бізнесу. Водночас, специфіка судових спорів цієї категорії характеризується наявністю надмірної кількості технічних норм. Саме тому важливо мотивовано довести правомірність дій про облік розрахункових операцій, виконаних в готівковій та/або в безготівковій формі (із застосуванням платіжних карток, платіжних чеків, жетонів тощо),
або про обсяг операцій з купівлі-продажу іноземної валюти».

Logo Header Menu