Новини

Вітання із Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України!

edjgsayz9pspyvgsxb78pys8vqnrus5sЩиро вітаємо вас із національними святами нашої державності — Днем Державного Прапора України та Днем Незалежності України!

Державний Прапор – один з трьох офіційних державних символів суверенітету держави.

23 серпня 2004 року Указом Президента України на вшанування багатовікової історії українського державотворення, державної символіки незалежної України та з метою виховання поваги громадян до державних символів України було встановлено святкування Дня Державного Прапора України, що є символом країни та втіленням національної єдності, честі та гідності, традицій державотворення, історії та сьогодення.

24 серпня 1991 року – історичний день, коли здійснилася заповітна мрія українців – мати власну державу та бути господарями на своїй родючій, багатій землі. Ця дата стала золотою сторінкою в біографії молодої країни, початком її національного відродження, економічного зростання та культурного піднесення.

Від усього серця бажаємо вам мирного неба, благодаті, злагоди та душевної величі. Нехай цей Великий День дарує всім вам щастя, здоров’я, любові та непохитну віру в кращий завтрашній день!

Logo Header Menu