Новини

Геннадій Дем’яненко: «LS GROUP» отримала срібло, але ми юнацька футбольна команда, яка грала в дорослому чемпіонаті»

Олександра Токар, газета “Вперед”

Цим інтерв’ю ми продовжуємо серію матеріалів про футбольну команду «LS GROUP» з Верхньої Сироватки. У попередніх двох номерах ми висвітлювали їх гру та слідкували за ними в чемпіонаті Сумського району по футзалу. 11 березня команда «LS GROUP» зіграла фінальну гру чемпіонату та взяла «срібло». Про враження від матчу, футзал та його районну специфіку говорили з людиною, яка майже рік підтримує Верхньосироватську команду, Заслуженим юристом України та главою юридичної компанії «LS GROUP» Геннадієм Дем’яненком.

 • NA0A3795--1Вітаю з прекрасним результатом – друге місце по району, гадаю, що це хороший показник.
 • Насправді, у фіналі програли з мінімальним рахунком 2-0 команді «Україна» з Токарів, тож показник реально непоганий. Гра була об’єктивно хорошою, ми «взяли срібло», але треба враховувати, що основа нашої команди – це хлопці 15-18 років, а ми грали в дорослому чемпіонаті. По суті, нашим суперникам були дорослі гравці, віком близько 30-35 років та більше. За всі ігри, а їх було майже півтора десятка, ми програли всього три.
 • Хто з гравців «LS GROUP» найбільше відзначився за цей чемпіонат, можливо отримали якісь окремі нагороди?
 • Кожен з них є невід’ємною та важливою складовою команди, це як механізм, з якого не можна забрати якусь деталь. Основа нашої команди – учні Верхньосироватської школи, уродженці села, звичайні хлопці, які люблять футбол та вже досягли в цьому певних висот. Конкретно у районному чемпіонаті перше місце отримав наш воротар Олег Кіріченко, пропустивши найменшу кількість голів у чемпіонаті. Також у трійку бомбардирів потрапив футболіст «LS GROUP» Арсен Казарян. Але вони, як команда – одне ціле, і така, здавалося б, маленька перемога – для них є подією великого масштабу. Особлива заслуга в цих досягненнях тренера команди Олега Обозного, який надихає хлопців на перемоги.
 • Як ви стали їх наставником, з чого все почалося?
 • Я закінчив школу у Верхній Сироватці, тож маю прямий зв’язок із селом. Зараз я керую юридичною компанією «LS GROUP», і, на щастя, ми маємо змогу допомагати цій футбольній команді. Колись я просто придбав для них спортивну екіпіровку, а тепер знаю кожного особисто: з яких вони сімей, як і де вчаться, хто й коли «прогуляв» заняття. Вони мене зачепили. Зараз намагаємося обладнати інфраструктуру сільського стадіону – до травня плануємо поставити трибуну та роздягальні.
 • Як взагалі ситуація з футболом у Верхній Сироватці? Умови грати є?
 • Ситуація така, що фактично умов немає. Стадіону не існує, ні документально, ні фізично. Фактично стадіон – це футбольний газон, хоч і дуже доброго ґатунку, де є тільки ворота. Жодної інфраструктури. І коли ми почали писати звернення на фінансування в РДА, облраду та ОДА, то виявилося, що стадіон навіть не стоїть на балансі сільради. Його не існує! Зараз ми всіма силами оформлюємо проект для користування стадіоном та упорядкування його статусу, вкладуємо кошти в «деталі цієї машини»: роздягальні, табло, трибуну, дорогу до футбольного поля, огорожу і тд. Маємо повну  підтримку з боку голови РДА Геннадія Дорошенка та голови обласної ради Володимира Токаря, тож у нас є всі шанси довести спільну роботу до кінця.
 • То ж де тренувалися спортсмени, якщо результати є, а стадіон відсутній?
 • Всю зиму хлопці займалися у Спорткомплексі СНАУ, де проводилися матчі чемпіонату, по-суті там вони й тренувалися. Взагалі намагаємося частіше їх вивозити на спортивні заходи, давати можливість розвиватися, наприклад нещодавно познайомили їх з Донецьким «Шахтарем», який прилітав на матч до Сум, колективно з командою відвідуємо матчі Прем’єр-ліги.
 • Стільки мотивації! У вас є якісь спортивні приклади для наслідування?
 • Щиро захоплююся Анатолієм Івановичем Семенцем. Він – людина яка живе футболом. Я вражений його підходом до спортсменів, рівняємося на його «школу», адже ця людина виховала відомого всім нам гравця київського «Динамо» Олега Гусєва й немало зробила для розвитку спорту в Степанівці та Сумському районі загалом. Взагалі їх «футбольна школа» взірець для району, та і області загалом.
 • Вже є якісь плани на спортивне майбутнє?
 • Маю надію, що найближчим часом вдасться облаштувати хлопцям стадіон, а потім хочемо сформувати на базі нашого клубу футбольну збірну Сумського району, яка зможе грати у першості області. Думаю, в неї увійдуть спортсмени різних сіл, але локалізуватися та гратимемо будемо все ж у Верхній Сироватці.

Інтерв’ю взяла Олександра Токар,

журналіст газети “Вперед”

Logo Header Menu