Новини

IT-технології в юриспруденції від LS GROUP (ВІДЕО).

Баннер-Legal-Support-1280х720 ютубМобільний додаток Legal Support 24/7 успішно впроваджений та ефективно функціонує в сфері юриспруденції, як на території України, так і за її межами. Програма працює цілодобово –  24 години на добу та 7 днів на тиждень за системою «невідкладної допомоги».

Додаток розроблений на замовлення юридичної компанії LS GROUP та виробляється і розповсюджується на підставі Свідоцтва серії ВР №01898, виданого 21.07.2017 Міністерством економічного розвитку і торгівлі України.

Головною функцією цієї інформаційної комп’ютерної системи є можливість  екстреного виклику адвоката у будь-який час доби.

Програма розроблена для смартфонів на базі операційних систем IOS та  Android,  дозволяє лише одним натиском на екран отримати невідкладну правову допомогу.

При натисканні на клавішу інтерфейсу «Виклик адвоката» активується режим тривоги та додаток відсилає на сервер оператору інформацію про місцезнаходження особи.

Дані географічного місцезнаходження надають можливість невідкладного прибуття адвоката у відповідне місце, встановлення місцезнаходження користувача навіть у разі вилучення або втрати телефону, неможливості користування ним.

Окрім цього, користувач має можливість записати коротке голосове повідомлення для оператора, яке через 30 секунд також автоматично відправляється на сервер.

Випадкове натиснення клавіші відбою тривоги, згортання мобільного додатку на смартфоні або навіть  втрата пристрою чи контролю над ним, не деактивує режим тривоги та не припиняє відстеження місцезнаходження особи, інформація про яку оновлюється кожні 30 секунд. Відключення режиму тривоги можливе лише при введенні користувачем паролю.

Застосування додатку сприяє ефективному захисту активів та інтересів менеджменту підприємств, прийняттю оперативних, а головне – юридично правильних рішень.

Вся інформація, отримана та передана за допомогою цього додатка, є предметом адвокатської таємниці. Додаток не збирає і не використовує інформацію про особу.

Зареєстрованим користувачам доступний весь спектр функцій мобільного додатку, серед яких найголовніша – терміновий виклик адвоката.

Реєстрація здійснюється оператором Компанії або самостійно користувачем після укладення з компанією договору про надання правової допомоги.

Після завантаження кожен користувач отримує доступ до бази даних правоохоронних та контролюючих органів України та регіонів, а також правових рекомендацій поводження під час обшуку, допиту, затримання та податкової перевірки.

Додатком передбачено можливість реєстрації адвокатів із регіонів України та з-за кордону, яким за допомогою нього можуть надаватися доручення про захист прав та інтересів за принципом територіальності – одночасного місцезнаходження Клієнта та адвоката у відповідному місці чи регіоні держави (за кордоном).

Реєстрація таких адвокатів здійснюється оператором після отримання відповідного електронного повідомлення від адвоката  із витягом його  профайлу з Єдиного реєстру адвокатів України Національної асоціації адвокатів України.

Довідково: Україна за рівнем розвитку інформаційних технологій у світі посідає 56 місце. Єдина конкурентна перевага, яку має Україна в цьому аспекті – це традиційно сильні IT-кадри, тобто дуже високий рівень підготовки програмістів. Україна є одним зі світових центрів офшорного програмування. 2009 року KPMG внесла Львів у список 30 міст світу з найбільшим потенціалом розвитку інформаційних технологій.

У світових рейтингах лідирує Данія — завдяки зразковій нормативно-правовій базі і чіткій політиці держави з поширення інформаційних технологій. У першості також Швеція, Сінгапур, Фінляндія, Швейцарія, Нідерланди, США, Ісландія, Велика Британія та

Норвегія. Росія займає лише 70 місце, а найнижчий рівень розвитку інформаційних технологій спостерігається в африканських країнах.

 

Logo Header Menu