Content Oriented Web
Make great presentations, longreads, and landing pages, as well as photo stories, blogs, lookbooks, and all other kinds of content oriented projects.
Привітання з нагоди Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України.
23 08 2019

flag111Щиро вітаємо  з головними святами нашої Батьківщини – Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України.

28 років майорить над вільною та незалежною Україною синьо-жовтий прапор, що є символом національної єдності, честі та гідності, традицій державотворення, історії та сьогодення. Ще здавна, прапор був символом боротьби за незалежність, хоробрість, прагнення до змін та духу національного відродження.  Нехай  і надалі  Державний прапор осяює наш шлях та надихає до нових успіхів у добрих справах!

День Незалежності – це не лише день народження країни, це також і пам’ять про попередні покоління. Сьогодні наша держава переживає нелегкі часи та у складний час зовнішньої агресії наша нація стає міцнішою. Ми готові платити за свою свободу найдорожчу ціну та свято берегти пам`ять про всіх, хто здобув її для нас – відомих і безіменних борців за волю України.

Нашій молодій державі – 28! Багато змінилося за ці роки: ми стали мудрішими, сильнішими, сміливішими… Ми доводимо свою спроможність вирішувати найскладніші проблеми. Але за однієї умови – якщо спільно візьмемось за справу.

Нехай національна гордість та споконвічний козацький дух допоможуть нам вистояти та перемогти у священній боротьбі за незалежність. Сьогодні як ніколи ми маємо довести світові – нікому не дозволено посягати на цілісність та недоторканість Української держави.

Бажаємо миру, добробуту, міцного здоров’я, злагоди в родинах та успіху в усіх починаннях.