Новини

Суд підтримав позицію адвокатів LS GROUP та зобов’язав органи ДФС України повернути Клієнту 2 мільйони гривень, вилучених податковою міліцією

Пim578x383-00_collage-podatokід час проведення розслідування кримінального провадження слідчими податкової міліції у нашого Клієнта-підприємця вилучено грошові кошти у сумі близько 2 мільйонів гривень. Згідно позиції Клієнта його підприємницька діяльність та вилучені кошти не мали жодного відношення до обставин розслідуваного кримінального провадження і підлягали поверненню.

Складність цієї справи полягала у тому, що оскаржувані процесуальній дії слідчими податкової міліції проводилися майже п’ять років тому – у березні 2012 року. Більше того, досудове розслідування декілька років проводилось слідчими центрального апарату податкової служби та декількома регіональними слідчими підрозділами податкової міліції.

В свою чергу Клієнту не було відомо про рішення у цій справі та долю вилучених коштів.

З огляду на викладене фахівцями LS GROUP до ДФС України та її регіональних підрозділів направлено більше десяти адвокатських запитів з метою встановлення кінцевого процесуального рішення у цьому кримінальному провадженні, місця та органу зберігання коштів, їх статусу.

На підставі отриманих даних адвокатом LS GROUP до суду направлено відповідну скаргу на бездіяльність слідчого податкової міліції у рамках кримінального провадження та повернення вилучених під час обшуку грошових коштів.

За наслідками судового розгляду слідчий суддя одного із районних судів міста Києва сьогодні погодився із мотивованою позицією адвокатів LS GROUP, визнав протиправною бездіяльність слідчого податкової міліції та зобов’язав ДФС України і його регіональний орган повернути Клієнту вилучені під час обшуку грошові кошти у розмірі близько 2 мільйонів гривень.

Водночас слід відмітити оперативність і об’єктивність вирішення адвокатських запитів центральним апаратом ДФС України та її регіональними підрозділами.

Logo Header Menu