Новини

Юридична компанія LS GROUP вдало захистила інтереси підприємця на суму майже 1 мільйон гривень при стягненні боргу за договором кредиту (позики)

Юристи LS GROUP успішно пNA0A0784редставили в судовому спорі інтереси бізнесмена при стягненні боргу за договором кредиту (позики) на суму майже 1 мільйон гривень.

За результатами кропіткої роботи наших юристів та юридично мотивованої позиції при зверненні з цивільним позовом до суду, сьогодні рішенням судді позовні вимоги нашого Клієнта задоволені.

Слід відзначити, що кожен етап такої категорії справ має свої особливості та забирає певний час. Чим складніша ситуація з поверненням заборгованості, тим більше часу потребуватиме її вирішення.

Сергій Борсук, повірений юридичний радник LS GROUP відзначив: «Ця проблема є надзвичайною близькою та болючою для сучасного бізнесу — адже несвоєчасність розрахунків та відсутність внаслідок цього обігових коштів, суттєво позбавляє підприємців повноцінності ведення господарської діяльності.

З юридичної точки зору це питання вимагає детального аналізу угод щодо моменту укладення договору, його форми, валюти та плати за користування, розрахунків. Одна із найголовніших проблем – реальне виконання рішення суду та повернення коштів. В даному спорі ми завчасно вжили заходи до встановлення майна боржника та його арешту, недопущення його відчуження за час судового розгляду справи».

 

Logo Header Menu