Новини

Юридична компанія LS GROUP захистила інтереси споживчого товариства на суму 6,7 мільйонів гривень у земельному спорі

Юристи LS GROUP успішно представили в суді інтереси споживчого товариства у земельному спорі.

Зокрема, наприкінці минулого року підприємець найбільшого промислового міста Сумської області  звернувся із позовною заявою до господарського суду області з вимого визнання бездіяльності протиправною, визнання незаконним і скасування рішень, визнання договору оренди недійсним.

Позов стосувався земе8 - Борсукльної ділянки комерційного призначення вартістю 6,7 мільйонів гривень загальною площею майже 1 гектар в центрі цього міста, що перебувала в оренді товариства.

У результаті розгляду цього позову суд погодився із правовою позицією юристів LS GROUP та 29 березня ц.р. рішенням господарського суду Сумської області в задоволенні позовних вимог підприємця відмовлено.

Сергій Борсук, юридичний радник LS GROUP повідомив: «Земельні спори неоднорідні за своїм складом. Вирішення земельних спорів пов’язане з додержанням вимог певної процесуальної форми. Вона здійснюється у межах таких стадій: порушення справи; підготовка до розгляду; розгляд і вирішення спору по суті та винесення рішення; оскарження рішення; виконання рішення.

В даному випадку ми юридично мотивовано довели законність дій Клієнта та органів місцевої влади, якими приймалося рішення про передачу земельної ділянки в оренду, в томі числі під час розробки проекту землеустрою, відповідності генеральному плану міста та іншої містобудівної документації».

 

 

 

Logo Header Menu