Юридична компанія LEGAL SUPPORT GROUP із офісами у м. Києві та регіонах успішно працює на ринку юридичних послуг в Україні.

Юридична компанія LS GROUP надає юридичні послуги фізичним та юридичним особам, приділяючи особливу увагу юридичному супроводу бізнесу.

Компанія спеціалізується у системному адвокатському обслуговуванні менеджменту підприємств та захисту їх інтересів під час кримінального провадження.

Мета компанії

Амбітна мета Компанії – це дотримання високих стандартів надання юридичних послуг, забезпечення своїх Клієнтів високоякісною правовою підтримкою та, головне, бажання задовольнити очікування своїх партнерів.

Головний принцип LS GROUP – досягнення позитивного результату за короткі терміни.

Досягнення такого результату можливо лише завдяки залученню найкращих фахівців у різних галузях права, інноваційності та неухильному дотриманню етичних стандартів у відносинах з Клієнтами.

Ми готові надати кваліфіковані юридичні послуги у різних секторах бізнесу та сферах юридичної практики, а саме: корпоративне право, нерухомість та будівництво, антимонопольне та конкурентне право, судове та арбітражне представництво, податкове право, банківське та фінансове право, державні закупівлі, трудове право, відносини з державними органами.

Наші можливості

Ми відрізняємося індивідуальним підходом до кожного Клієнта та вузьким профілем діяльності наших юристів.

LS GROUP обслуговує групу загальновідомих підприємств та їх керівників у сфері виробництва, роздрібної торгівлі та розваг, переробки та торгівлі, сільського господарства, інфраструктури і транспорту, комунальних та державних установ.

Про можливості LS GROUP свідчать реальні справи – це рішення судів на користь Клієнтів по податковим спорам, повернення власності, медіація та урегулювання досудових спорів, реальне виконання рішень судів, фактичний захист інтересів Клієнтів у кримінальному судочинстві.
Юридична компанія LS GROUP

Наші принципи

  • Професіоналізм
  • Повага до клієнтів
  • Надійність
  • Незалежність
  • Конфіденційність
  • Відповідальність
  • Вирішення завдань
    будь-якої складності
Logo Header Menu