Content Oriented Web
Make great presentations, longreads, and landing pages, as well as photo stories, blogs, lookbooks, and all other kinds of content oriented projects.

Адвокатське об'єднання LEGAL SUPPORT GROUP

Об'єднання з офісами у м. Києві та регіонах успішно працює на ринку юридичних послуг в Україні
Адвокатське об'єднання LS GROUP надає юридичні послуги фізичним та юридичним особам, приділяючи особливу увагу юридичному супроводу бізнесу. Компанія спеціалізується у системному адвокатському обслуговуванні менеджменту підприємств та захисту їх інтересів під час кримінального провадження.
Наші принципи
Головний принцип LS GROUP – досягнення позитивного результату за короткі терміни.
Професіоналізм
Незалежність
Повага до клієнтів
Конфіденційність
Надійність
Відповідальність
Вирішення завдань
будь-якої складності
Мета об'єднання
Амбітна мета LS GROUP – це дотримання високих стандартів надання юридичних послуг, забезпечення своїх Клієнтів високоякісною правовою підтримкою та, головне, бажання задовольнити очікування своїх партнерів.

Досягнення такого результату можливо лише завдяки залученню найкращих фахівців у різних галузях права, інноваційності та неухильному дотриманню етичних стандартів у відносинах з Клієнтами.

Ми готові надати кваліфіковані юридичні послуги у різних секторах бізнесу та сферах юридичної практики, а саме: корпоративне право, нерухомість та будівництво, антимонопольне та конкурентне право, судове та арбітражне представництво, податкове право, банківське та фінансове право, державні закупівлі, трудове право, відносини з державними органами.
Наші можливості
Ми відрізняємося індивідуальним підходом до кожного Клієнта та вузьким профілем діяльності наших юристів. LS GROUP обслуговує групу загальновідомих підприємств та їх керівників у сфері виробництва, роздрібної торгівлі та розваг, переробки та торгівлі, сільського господарства, інфраструктури і транспорту, комунальних та державних установ.

Про можливості LS GROUP свідчать реальні справи – це рішення судів на користь Клієнтів по податковим спорам, повернення власності, медіація та урегулювання досудових спорів, реальне виконання рішень судів, фактичний захист інтересів Клієнтів у кримінальному судочинстві.