Content Oriented Web
Make great presentations, longreads, and landing pages, as well as photo stories, blogs, lookbooks, and all other kinds of content oriented projects.
Глава LS GROUP Геннадій Дем’яненко, – «Діджиталізація завжди поруч із юриспруденцією»
06 08 2020

Пандемія коронавірусу спричинить низку змін у світовій економіці, зокрема пришвидшився перехід до діджиталізації та автоматизації. Про це заявила Крістін Лагард, голова Європейського центрального банку (ЄЦБ), пише Finance.ua. Вона зазначила, що стрімкі зміни відбудуться в логістичній і промисловій індустріях, ланцюжки постачання продукції стануть коротшими, а промисловість – більш екологічною.

Під час карантину зросли обсяги онлайн-замовлень товарів, оскільки багато фізичних магазинів та торговельних центрів змушені були тимчасово припинити роботу. Популярність інтернет-торгівлі під час карантину зросла настільки, що цей тренд, на думку Лагард, у майбутньому тільки посилюватиметься та поступово витискатиме традиційну торгівлю.

Глава LS GROUP, заслужений юрист України Геннадій Дем‘яненко, – «Цифрові трансформації впевнено входять до всіх сфер нашої життєдіяльності. Діджиталізація також завжди поруч із юриспруденцією.  Нашою компанією успішно впроваджений та ефективно експлуатується мобільний додаток екстреного виклику адвоката Legal Support 24/7. Програма працює цілодобово – 24 години на добу та 7 днів на тиждень за системою «невідкладної допомоги». Вона розроблена для смартфонів на базі операційних систем IOS та Android та дозволяє лише одним натиском на екран отримати невідкладну правову допомогу».

Головною функцією інформаційної комп’ютерної системи Legal Support 24/7 є можливість екстреного виклику адвоката у будь-який час доби.

При натисканні на клавішу інтерфейсу «Виклик адвоката» активується режим тривоги та додаток відсилає на сервер оператору інформацію про місцезнаходження особи.

Дані географічного місцезнаходження надають можливість невідкладного прибуття адвоката у відповідне місце, встановлення місцезнаходження користувача навіть у разі вилучення або втрати телефону, неможливості користування ним.

Окрім цього, користувач має можливість записати коротке голосове повідомлення для оператора, яке через 30 секунд також автоматично відправляється на сервер.

Випадкове натиснення клавіші відбою тривоги, згортання мобільного додатку на смартфоні або навіть втрата пристрою чи контролю над ним, не деактивує режим тривоги та не припиняє відстеження місцезнаходження особи, інформація про яку оновлюється кожні 30 секунд. Відключення режиму тривоги можливе лише при введенні користувачем паролю.

Застосування додатку сприяє ефективному захисту активів та інтересів менеджменту підприємств, прийняттю оперативних, а головне – юридично правильних рішень.

Вся інформація, отримана та передана за допомогою цього додатка, є предметом адвокатської таємниці. Додаток не збирає і не використовує інформацію про особу.

Зареєстрованим користувачам доступний весь спектр функцій мобільного додатку, серед яких найголовніша – терміновий виклик адвоката.

Реєстрація здійснюється оператором Компанії або самостійно користувачем після укладення з компанією договору про надання правової допомоги.

Після завантаження кожен користувач отримує доступ до бази даних правоохоронних та контролюючих органів України та регіонів, а також правових рекомендацій поводження під час обшуку, допиту, затримання та податкової перевірки.

Додатком передбачено можливість реєстрації адвокатів із регіонів України та з-за кордону, яким за допомогою нього можуть надаватися доручення про захист прав та інтересів за принципом територіальності – одночасного місцезнаходження Клієнта та адвоката у відповідному місці чи регіоні держави (за кордоном).

Реєстрація таких адвокатів здійснюється оператором після отримання відповідного електронного повідомлення від адвоката із витягом його профайлу з Єдиного реєстру адвокатів України Національної асоціації адвокатів України.

Додаток розроблений на замовлення юридичної компанії LS GROUP та виробляється і розповсюджується на підставі Свідоцтва серії ВР№01898, виданого 21.07.2017 Міністерством економічного розвитку і торгівлі України. Окрім того, компанією запатентовано торговий знак на цей вид послуг.

Нагадаємо, що адвокатське об’єднання LS GROUP спеціалізується на системному правовому обслуговуванні менеджменту підприємств та захисту їх інтересів у кримінальному провадженню. За підсумками Всеукраїнської дослідницької програми провідних юридичних фірм та рейтингового дослідження національного ринку юридичних послуг України LS GROUP упродовж останніх років незмінно входить до ТОП-100 найкращих компаній України.