Content Oriented Web
Make great presentations, longreads, and landing pages, as well as photo stories, blogs, lookbooks, and all other kinds of content oriented projects.
Гонорар
Головним фактором, що впливає на вартість послуг є обсяг часу і роботи, які необхідні для виконання Ваших доручень, а також ступінь складності і новизни правових питань.

Вартість послуг LS GROUP, її адвокатів та юристів, тобто гонорар, складається під впливом багатьох факторів.

Серед цих факторів одним із головних є обсяг часу і роботи, які необхідні для виконання Ваших доручень, а також ступінь складності і новизни правових питань.

Також при розрахунку вартості послуг LS GROUP необхідно врахувати той аспект, що прийняття на себе обов’язку по веденню відповідної кількості Ваших справ може перешкоджати реалізації нашими фахівцями доручень інших клієнтів та суттєво обтяжує їх виконання в звичайному часовому режимі. На цей фактор також впливає необхідність виїздів у відрядження.

На вартість послуг також впливає кінцева мета Клієнта – звичайне супроводження справи чи представництво інтересів або отримання за рахунок наших послуг конкретного або бажаного результату.

Впливають на цей фактор також і види послуг – це абонентське обслуговування чи вирішення окремо визначеної справи або питання.

Таким чином, політика LS GROUP з цього питання в тому, що ми заздалегідь не встановлюємо тарифи та розцінки на наші послуги.

При вирішенні питання вартості послуг (гонорару) виключно індивідуально враховуються обставини справи, рівень фахових знань та часових витрат юриста чи адвоката Компанії, економічні можливості Клієнта або фінансовий ефект наших послуг і т.п.

Водночас LS GROUP засвідчує свою зацікавленість у вирішенні кожної Вашої справи компетентно, якісно та оперативно.