Новини

LS GROUP виступила юридичним радником в організації корпоративного управління сучасного промислового підприємства

корп управлінняLS GROUP виступила юридичним радником інвестора в організації системи управління між власниками, органами управління товариства, його менеджерами, а також іншими зацікавленими особами (працівниками, постачальниками, споживачами, кредиторами, органами влади тощо) з метою   ефективної діяльності цього товариства і максимально повного задоволення інтересів власників.                                          

З урахуванням особливостей поточної структури виробництва підприємства та з ціллю досягнення максимальних фінансово-господарських результатів, юристи розробили комплексні рекомендації щодо механізмів управління корпоративним правами та удосконалення системи керівництва.

Акцентовано увагу на управлінському аспекті, зокрема участі засновників у роботі загальних зборів, їх контролю за діяльністю товариства та системного отримання інформації про діяльність товариства, а також захисті прав інвесторів на участь в управлінні товариством.

Розроблені юридичною компанією LS GROUP правові рекомендації успішно реалізовані товариством шляхом прийняття відповідних правил внутрішнього управління, організаційно-розпорядчих та кадрових рішень.

ДМИТРО ЧЕРНЕНКО, АДВОКАТ: «Корпоративні відносини складаються між учасниками товариства та відокремленим від засновників апаратом управління, а також між менеджментом і іншими зацікавленими особами товариства  (працівниками, партнерами, державними органами та ін.), які стали результатом компромісу інтересів об’єднання, його учасників та менеджменту.

Головне завдання –  вибір механізмів управління та розподілу повноважень між різними групами учасників корпоративних відносин, які забезпечать баланс  інтересів усіх осіб, що мають відношення до товариства».

                                                         

 

Logo Header Menu