Новини

LS GROUP запатентувала мобільний додаток екстреного виклику адвоката.

FullSizeRender(1) (1)Відповідно до Закону України «Про охорону прав на знаки для товарів і послуг» адвокатським об’єднанням LS Group в Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України отримано свідоцтво №257300 на знак для товарів і послуг –  мобільний додаток екстреного виклику адвоката Legal Support 24/7.

Відповідні відомості внесено в Державний реєстр свідоцтв України на знаки для товарів і послуг. Свідоцтво надає право використовувати цей знак та інші права, визначені законодавством, зокрема застосування його під час надання послуг, в діловій документації чи в рекламі, мережі Інтернет. Також документ надає виключне  право LS Group забороняти іншим особам використовувати знак без її згоди.

Заслужений юрист України Геннадій Дем’яненко, глава LS Group, – «Власна торговельна марка – це не лише обличчя компанії та її бренд, але й об’єкт права інтелектуальної власності. Тому реєстрація торговельної марки надзвичайно важлива процедура захисту власного бізнесу. Це тривалий та досить відповідальний процес. Нещодавно ми запатентували власну назву, а наразі – мобільний додаток».

Нагадаємо, мобільний додаток Legal Support 24/7 успішно впроваджений та ефективно функціонує в сфері юриспруденції, як на території України, так і за її межами. Програма працює цілодобово –  24 години на добу та 7 днів на тиждень за принципом «невідкладної допомоги».

Головною функцією цієї інформаційної комп’ютерної системи є можливість  екстреного виклику адвоката у будь-який час доби. Програма розроблена для смартфонів на базі операційних систем IOS та Android, дозволяє лише одним натиском на екран отримати невідкладну правову допомогу.

Зокрема, при натисканні на клавішу інтерфейсу «Виклик адвоката» активується режим тривоги та додаток відсилає на сервер оператору інформацію про місцезнаходження особи.

Дані географічного місцезнаходження надають можливість невідкладного прибуття адвоката у відповідне місце, встановлення місцезнаходження користувача навіть при вилученні або втраті телефону, неможливості користування ним.

Окрім цього, користувач має можливість записати коротке голосове повідомлення для оператора, яке через 30 секунд також автоматично відправляється на сервер.

Вся інформація, отримана та передана за допомогою цього додатка, є предметом адвокатської таємниці. Додаток не збирає і не використовує інформацію про особу.

Після завантаження програми кожен користувач отримує доступ до бази даних правоохоронних та контролюючих органів України та регіонів, а також правових рекомендацій поводження під час обшуку, допиту, затримання та податкової перевірки.

Додатком передбачено можливість реєстрації адвокатів із регіонів України та з-за кордону, яким за допомогою нього можуть надаватися доручення про захист прав та інтересів за принципом територіальності – одночасного місцезнаходження Клієнта та адвоката у відповідному місці чи регіоні держави (за кордоном).

Адвокатське об’єднання LS Group спеціалізується на системному правовому  обслуговуванні менеджменту підприємств та захисту їх інтересів у кримінальному провадженню. За підсумками Всеукраїнської дослідницької програми  провідних юридичних фірм та рейтингового дослідження національного ринку юридичних послуг України LS Group упродовж 2017-2018 років входить до ТОП-100 найкращих компаній України.

Logo Header Menu