Новини

18 квітня в “Інтерфакс-Україна” LS GROUP презентує новий ІТ-продукт – мобільний додаток екстренного виклику адвоката “Legal Support 24/7”

10944У вівторок, 18 квітня, о 12:00 в приміщенні прес-центру інформаційного агентства «Інтерфакс-Україна» (м.Київ, вул. Рейтерська, 8/5а) відбудеться прес-конференція на тему: «Презентація нового ІТ-продукту в юридичній галузі, створеного юридичною компанією LS GROUP, що працює за принципом «швидкої медичної  допомоги» – мобільного додатку екстреного виклику адвоката “Legal Support 24/7”.

Учасники: глава юридичної компанії LS GROUP Геннадій Дем’яненко, керуючий кримінальною практикою LS GROUP Олег Шмаков, координатор проекту “Legal Support 24/7” Наталія Корнієнко, представник ІТ-компанії –розробника Resaik Solutions Святослав Шафоренко.

Реєстрація журналістів на місці за редакційними посвідченнями.

Додаткова інформація за тел.: (044) 227-19-77, (066) 032-90-92 (Тетяна), lawfirm@lsg.com.ua.

Анонс заходу за посиланням:

http://ua.interfax.com.ua/news/press-announcement/414954.html

ПРЕС-РЕЛІЗ

На замовлення юридичної компанії LS GROUP для клієнтів, які потребують екстренної юридичної допомоги, розроблено мобільний додаток «Legal Support 24/7» з головною функцією «Виклик адвоката». Завдяки новій розробці у надзвичайних ситуаціях: обшук, допит, затримання, податкова перевірка – адвокат LS GROUP невідкладно надає правову підтримку.

«В своїй діяльності ми звикли випереджати виклики реалій, а у світі сучасних ділових людей сьогодні найбільше цінується час. Завдяки послузі «Виклик адвоката», яка функціонує у спеціально розробленому  додатку «Legal Support 24/7», компанія LS GROUP стає ще ближче до своїх клієнтів: вони отримують можливість в мобільному режимі, за лічені хвилини, отримати правову підтримку.

Додаток працює за аналогією зі «швидкою медичною допомогою». Ідея така: ви натискаєте на екран свого гаджета, а про все решту потурбується LS GROUP. Адвокат з вами 24 години на добу, 7 днів на тиждень, де б ви не знаходилися!» – розповів глава юридичної компанії Геннадій Дем’яненко.

Мобільний додаток «Legal Support 24/7» доступний для платформ IOS та Android, його можна запустити як на айфоні, так і на будь-якому іншому смартфоні, безкоштовно завантаживши з App Store або Play Market. Програма функціонує як в Україні, так і за її межами.

При вході в інтерфейс «Виклик адвоката», активується режим тривоги і додаток відправляє на сервер юркомпанії координати місцезнаходження користувача. Після цього з’являється екран запису голосового повідомлення, яке дає змогу користувачу записати коротке 30-секундне голосове повідомлення.

Дані геолокації дають можливість оператору LS GROUP негайно направити адвоката у відповідне місце, встановити, де знаходиться клієнт у випадку виїмки чи втрати телефону, неможливості користуватися ним. Оператор телефонує клієнту і збирає інформацію, щоб впевнитися, що виклик не хибний.

Усі дані, передані за допомогою мобільного додатку, є адвокатською таємницею та не можуть бути розголошені третім особам або використовуватися для інших цілей.

Програмою також передбачена можливість залучення адвокатів на правах партнерських угод, які за допомогою даного додатку у подальшому будуть надавати послуги зацікавленим особам на території України та за кордоном.

Мобільний додаток «Legal Support 24/7» – це цілодобовий юридичний захист на території України та за її межами!

 

Logo Header Menu