Новини

LS Group увійшла до ТОП-100 рейтингу юридичних компаній України 2018 року.

Лого LS Group на фоне городаВсеукраїнське щотижневе професійне юридичне видання «Юридична Газета» вчора оприлюднило результати щорічного рейтингового дослідження юридичних компаній України за результатами діяльності в 2018 році.

За підсумками аналізу LS Group увійшла до Другої групи найсильніших юридичних компаній України, зайнявши 76 позицію. Цього року LS Group вперше потрапила до цього рейтингу

«Юридична Газета» вже третій рік поспіль проводить рейтингове дослідження вітчизняного ринку юридичних послуг з ціллю встановлення  найбільших здобутків, надання достовірної та об’єктивної інформації про ринок, оцінки змін, що відбулися протягом досліджуваного періоду, визначення тенденцій, позиціонування найсильніших юридичних компаній, які суттєво впливають на формування вітчизняного ринку, забезпечують стандарти здорової конкуренції та професійної етики.

Це дослідження спонукає до просування на ринку ідеї максимальної відкритості й прозорості, обумовленої не лише запитами сучасного бізнесу та інвестиційної перспективи, але й високим репутаційним результатом.

Метою дослідження є аналіз ринку та демонстрація зрізу сфери юридичних послуг на сучасному етапі – виявлення його найсильніших сторін і здобутків, оцінка та перебіг розвитку, тенденції, позиціонування найсильніших гравців, надання достовірної та об’єктивної інформації.

Нагадаємо, що на початку грудня ц.р. профільне видавництво “Юридична практика” також представило ТОП-100 провідних юридичних фірм України.

За підсумками Всеукраїнської дослідницької програми «50 провідних юридичних фірм України 2018 року» юридична компанія LS Group увійшла до «Бронзової ліги» та зайняла 72 місце. У порівнянні з минулим роком компанія підвищила свій рейтинг на дев’ять пунктів.

Logo Header Menu