Content Oriented Web
Make great presentations, longreads, and landing pages, as well as photo stories, blogs, lookbooks, and all other kinds of content oriented projects.
LS GROUP святкує 6-річчя Дня заснування
24 12 2021

Шість років тому, 24 грудня 2015 року офіційно зареєстровано адвокатське об’єднання «LS GROUP». Компанія з офісами у м. Києві та регіонах успішно працює на ринку юридичних послуг в Україні, надає юридичні послуги фізичним та юридичним особам, приділяючи особливу увагу юридичному супроводу бізнесу. LS GROUP спеціалізується у системному адвокатському обслуговуванні менеджменту підприємств та захисту їх інтересів під час кримінального провадження.

Глава LS GROUP, заслужений юрист України Геннадій Дем’яненко, – «Наша компанія, як і людина, народжується, росте та розвивається. Сьогодні ми святкуємо свій День народження – шосту річницю від Дня заснування. Вдячний нашим юристам та адвокатам за системний професіоналізм, дякую партнерам за довіру. Завдяки їм LS GROUP п’ять років поспіль входить до сотні провідних юридичних фірм України. Бажаю нашій команді подальших добрих змін, успіхів у роботі та житті, великих та маленьких перемог!».