Content Oriented Web
Make great presentations, longreads, and landing pages, as well as photo stories, blogs, lookbooks, and all other kinds of content oriented projects.
LS GROUP увійшла до національного рейтингу юридичних компаній – 2020
22 12 2020

Рейтингове дослідження всеукраїнського професійного юридичного видання «Юридична газета» вітчизняного ринку юрпослуг має свою історію. Щороку редакція аналізує зміни, що відбулися, визначаючи найбільші здобутки, оцінює фінансові показники та проєктну роботу юридичних компаній. Учасники ринку отримують можливість оцінити його потенціал, проаналізувати основні тенденції розвитку та їх вплив на ринок.

Рейтинг позиціонує не лише найсильніших гравців-лідерів серед юридичних компаній, але й мідл-сегмент та регіональні компанії, визначаючи сотню лідерів у загальному заліку та лідерів практик.

За результатами дослідження у 2020 році до ТОП100 компаній національного рейтингу увійшла LS GROUP, зайнявши серед сотні національних та міжнародних юридичних компаній 83 місце. 

Головні принципи рейтингового дослідження:

– Фінансові та статистичні відомості, надані компаніями в анкетах для дослідження, є достовірними. У випадках, коли учасники дослідження не надавали повну базову інформацію для аналізу, оргкомітет дослідження самостійно здійснював експертну оцінку та визначав показник із відкритих баз даних та іншої інформації, отриманої з відкритих джерел, користуючись методом аналогії та порівняння даних.

– Всі відомості, отримані в анкетах, використовувалися на умовах конфіденційності. Вони не публікуються і не можуть бути передані третім особам.

– Добровільність участі юридичних компаній у дослідженні. Для участі у дослідженні потрібно було заповнити анкету та надіслати її на адресу представника редакції, що входить до складу оргкомітету.

– Дотримання балансу між іміджевими та фінансовими критеріями ранжування. Щодо окремих позицій експертами виступали юридичні компанії. Тобто юридичним компаніям було запропоновано визначити та вказати колег з найвищою професійною репутацією в зазначених практиках.

IMG_0211 IMG_0210