Content Oriented Web
Make great presentations, longreads, and landing pages, as well as photo stories, blogs, lookbooks, and all other kinds of content oriented projects.
LS GROUP увійшла до юридичного рейтингу «Лідери ринку – 2021»
21 12 2021

Всеукраїнське професійне юридичне видання «Юридична газета» оприлюднило щорічний рейтинг із 100-ні юридичних компаній України «Лідери ринку. Рейтинг юридичних компаній України – 2021», де LS GROUP посіла 83 місце. Метою дослідження є аналіз ринку та демонстрація зрізу сфери юридичних послуг на сучасному етапі: виявлення його найсильніших сторін і здобутків, оцінка та перебіг розвитку, тенденції, позиціонування найсильніших гравців, надання достовірної та об’єктивної інформації.

Глава LS GROUP, заслужений юрист України Геннадій Дем’яненко, – «Сьогодні ми вчергове ввійшли до сотні загальнонаціонального юридичного рейтингу «Лідери ринку – 2021». Це ще одне репутаційне підтвердження професійної компетенції нашої команди та правильності вибору наших клієнтів. Для нас, як і для всієї країни це був надзвичайно складний рік. Рік нестандартних комунікацій та сміливих кейсів. Багато зроблено, але ще більше роботи попереду!».

Основні критерії ранжування компаній. Показник доходу компанії за досліджуваний період, який є не лише показником успішності компаній, але й одним з найважливіших критеріїв успішності будь-якого суб’єкта господарювання. Показник ефективності компанії, який обчислюється за формулою співвідношення доходу до загальної кількості юристів компанії. Це один з найважливіших критеріїв успішності будь-якого суб’єкта господарювання, який свідчить про ефективність менеджменту, високий професійний рівень співробітників та роботу команди загалом. Враховувався результат, отриманий компанією в рейтингу «Лідери практик». Репутаційна складова у процесі дослідження забезпечувалася голосуванням колег з ринку. Юридичні компанії отримали можливість стати експертами та визначити в анкеті компанії з найвищою професійною репутацією у запропонованих практиках.

Нагадаємо, що рейтингове дослідження «Юридичної газети» вітчизняного ринку юридичних послуг має свою історію із 2016 року. Щороку редакція аналізує зміни, що відбулися, визначаючи найбільші здобутки, оцінює фінансові показники та проєктну роботу юридичних компаній. Учасники ринку отримують можливість оцінити його потенціал, проаналізувати основні тенденції розвитку та їх вплив на ринок. Рейтинг позиціонує не лише найсильніших гравців-лідерів серед юридичних компаній, але й мідл-сегмент та регіональні компанії, визначаючи сотню лідерів у загальному заліку та лідерів практик.

Фінансові та статистичні відомості, надані компаніями в анкетах для дослідження, є достовірними. У випадках, коли учасники дослідження не надавали повну базову інформацію для аналізу, оргкомітет дослідження самостійно здійснював експертну оцінку та визначав показник із відкритих баз даних та іншої інформації, отриманої з відкритих джерел, користуючись методом аналогії та порівняння даних. Оргкомітет дослідження складається з представників редакції «Юридичної Газети», які мають відповідний багато- річний досвід роботи з дослідницьки- ми програмами. Відсутність зовнішньої експертної групи обумовлена гарантіями забезпечення конфіденційності отриманої інформації від учасників до- слідження та мінімізацією суб’єктивного впливу на результати дослідження.