Content Oriented Web
Make great presentations, longreads, and landing pages, as well as photo stories, blogs, lookbooks, and all other kinds of content oriented projects.
LS GROUP вважає неможливим надання юридичних послуг міжнародним компаніям, які все ще ведуть бізнес та зберігають свою присутність в РФ
30 03 2022

LS GROUP та ще понад 70 провідних юридичних фірм України об’єдналися і висловили позицію про припинення надання юридичних послуг міжнародним компаніям, які все ще ведуть бізнес та зберігають свою присутність в РФ. Водночас ми вітаємо всі спроби українського менеджменту іноземних компаній донести необхідність виходу з ринку країни-агресора та прагнення підтримки України значною фінансовою, військовою та гуманітарною допомогою.

Правники зазначають: «Виходячи з наших спільних етичних, професійних та моральних принципів, ми, українські юристи, не можемо зрозуміти і прийняти позицію міжнародних компаній, які все ще ведуть бізнес з росією та зберігають свою присутність в росії як сумлінні платники податків, таким чином роблячи свій внесок у російський військовий бюджет».

Заява Асоціації правників України UBA та представників українського юридичного ринку англійською https://2022.uba.ua/wp-content/uploads/2022/03/uba-legal-market-statement-_fin_eng-9.pdf ,

українською https://2022.uba.ua/wp-content/uploads/2022/03/ukr_statement_uba-1.pdf

та російською https://2022.uba.ua/wp-content/uploads/2022/03/ros_statement_uba-1.pdf мовами.