Content Oriented Web
Make great presentations, longreads, and landing pages, as well as photo stories, blogs, lookbooks, and all other kinds of content oriented projects.
Он-лайн юридичні консультації LS GROUP в умовах карантину
24 04 2020

В Україні продовжують тривати карантинні обмеження у зв‘язку з пандемією Covid-19. Водночас, в бізнесі тривають постійні зміни господарських та цивільно-правових відносин. Поряд з цим, динамічно змінюється та оновлюється законодавство України.

Наразі стає надзвичайно актуальним питання юридичного он- лайн консультування. Не секрет, що своєчасне отримання кваліфікованих юридичних консультацій ефективно вберігає від фінансових збитків та втрати активів.

Демяненко фотоГеннадій Дем‘яненко, глава LS GROUP, заслужений юрист України, – «Розвиток технологій та комунікацій дають можливість оперативного консультування наших клієнтів. Ця практика нами впроваджена задовго до карантинних обмежень. Наші фахівці дистанційно допоможуть розібратися в чинному законодавстві, роз’яснять окремі аспекти конкретних законів, обов’язково вкажуть можливі шляхи вирішення проблеми та допоможуть обрати найбільш оптимальний варіант виходу з ситуації».

Відмітимо, що кожен може ознайомитися із законодавством і визначити, який саме закон регулює ті чи інші суспільні відносини. Проте навіть досвідченому керівнику підприємства важко орієнтуватися в законодавстві, що постійно змінюється, без допомоги професіонала – адвоката.

Наприклад, динамічний розвиток банківського, податкового та фінансового права створює необхідність системно відстежувати такі законодавчі зміни та приводити господарську діяльність до їх вимог. Загальновідомо, що навіть підприємства з однаковими організаційно-правовими формами функціонувати з різною специфікою.

Водночас, адвокати та юристи LS GROUP мають можливість ефективно здійснювати юридичний супровід впродовж всього циклу функціонування окремої компанії чи бізнесу в он-лайн режимі.

Зокрема, юридичне оформлення бізнесу та його поточне супроводження, оптимізація корпоративного управління, корпоративна реструктуризація, трансакції та закриття бізнесу, тощо.