Content Oriented Web
Make great presentations, longreads, and landing pages, as well as photo stories, blogs, lookbooks, and all other kinds of content oriented projects.
Особливості роботи LS GROUP в період карантину
18 03 2020

У зв’язку з введенням Кабінетом Міністрів України карантину, адвокатським об‘єднанням LS GROUP вжито превентивні заходи, спрямовані на запобігання поширенню коронавірусу та мінімізацію ризиків захворювання на інфекцію.

«Наше завданням в умовах пандемії – це збереження життя та здоров’я наших співробітників та клієнтів, їхніх сімей. В період обмежувальних заходів ми маємо можливості забезпечити безперервність надання професійної та кваліфікованої правової допомоги, в т.ч. технічні», – повідомив заслужений юрист України, глава LS GROUP Геннадій Дем‘яненко.

З 18 березня для офісних співробітників вводиться віддалений режим роботи, окремі адвокати та юристи будуть переведені на спеціальний графік роботи в умовах карантину.

Нагадаємо, що Рада суддів України встановила особливий режим судів. Зокрема, передбачено можливості відкладення розгляду справ, обмежено доступ в судові засідання, припинено прийом громадян, участь в процесах та реалізацію процесуальних прав за допомогою технічних засобів, відеоконференцій, тощо.

Подальші рішення щодо особливих умов правничої роботи будуть прийматися в залежності від розвитку ситуації.