Сучасні умови ведення бізнесу вимагають оперативних, а найголовніше – юридично правильних рішень.

Окрім того, згідно “Судової реформи”, поетапно, починаючи з 2017 року, виключно адвокати мають право здійснювати представництво інтересів юридичних та фізичних осіб в суді (монополія адвокатів).

Щоб попередити, запобігти або мінімізувати ризики при прийнятті керівних рішень, LS GROUP здійснює повний юридичний супровід бізнесу та поточної господарської діяльності – юридичний аутсорсинг.

Уклавши такий договір із LS GROUP, Ви забезпечите свій бізнес від зайвих матеріальних та часових витрат, зможете максимально сконцентруватися на досягненні поставлених перед Вами цілей.

Для такого рішення є багато причин.

Зокрема, тримати на підприємстві юридичний підрозділ чи юриста не вигідно з економічної точки зору, якщо питання юридичного характеру виникають не регулярно. З іншого боку, наявність одного юриста може бути вигідно економічно, але це ніяк не забезпечить отримання всього спектру юридичних послуг під час господарської діяльності.

Укладаючи угоду про абонентське (комплексне) юридичне обслуговування з LS GROUP, Ви отримуєте команду висококваліфікованих адвокатів та юристів, які оперативно допомагатимуть в обслуговуванні (супроводі) Вашого бізнесу, надаватимуть консультації або представлять Ваші  інтереси.

При цьому Ви можете замовити індивідуально сформований комплекс юридичних послуг, необхідних Вам для здійснення господарської діяльності, у тому числі, виходячи з міркувань економії коштів. У разі зміни Ваших потреб у наших послугах, можливо підібрати вже інший комплекс юридичних послуг (більше або менше), що входитимуть в “пакет” юридичного абонентського супроводу (обслуговування).

Орієнтовний перелік юридичних послуг LS GROUP в рамках абонентського супроводу (обслуговування) господарської діяльності *

  • надання оперативних усних та підготовка письмових юридичних консультацій, висновків;
  • розробка, аналіз угод і договорів;
  • підготовка, юридична експертиза документації Клієнта: документів юридичної особи (наказів, розпоряджень, інструкцій, положень), претензій, скарг, звернень, ділового листування з контрагентами або партнерами по бізнесу, запитів, в т.ч. державних органів, відповідей на них, інших документів);
  • участь юриста (адвоката) в нарадах і переговорах з контрагентами або бізнес-партнерами на стороні Клієнта;
  • повний юридичний супровід угод Клієнта;
  • представництво інтересів підприємства, організації перед державними органами: фіскальними, контролюючими, правоохоронними і т.д.
* Перелік юридичних послуг змінюється в залежності від побажань Клієнта.
* Захист і представництво інтересів у кримінальному провадженні.

иллюстрация-аутсорсинг

Logo Header Menu