Content Oriented Web
Make great presentations, longreads, and landing pages, as well as photo stories, blogs, lookbooks, and all other kinds of content oriented projects.
Аутсорсинг
Сучасні умови ведення бізнесу вимагають оперативних, а найголовніше – юридично правильних рішень.
Орієнтовний перелік юридичних послуг LS GROUP в рамках абонентського супроводу (обслуговування) господарської діяльності *

 • надання оперативних усних та підготовка письмових юридичних консультацій, висновків;
 • розробка, аналіз угод і договорів;

 • підготовка, юридична експертиза документації Клієнта: документів юридичної особи (наказів, розпоряджень, інструкцій, положень), претензій, скарг, звернень, ділового листування з контрагентами або партнерами по бізнесу, запитів, в т.ч. державних органів, відповідей на них, інших документів);

 • участь юриста (адвоката) в нарадах і переговорах з контрагентами або бізнес-партнерами на стороні Клієнта;

 • повний юридичний супровід угод Клієнта;

 • представництво інтересів підприємства, організації перед державними органами: фіскальними, контролюючими, правоохоронними і т.д.
  Згідно "Судової реформи", поетапно, починаючи з 2017 року, виключно адвокати мають право здійснювати представництво інтересів юридичних та фізичних осіб в суді (монополія адвокатів).

  Щоб попередити, запобігти або мінімізувати ризики при прийнятті керівних рішень, LS GROUP здійснює повний юридичний супровід бізнесу та поточної господарської діяльності – юридичний аутсорсинг. Уклавши такий договір із LS GROUP, Ви забезпечите свій бізнес від зайвих матеріальних та часових витрат, зможете максимально сконцентруватися на досягненні поставлених перед Вами цілей.

  Для такого рішення є багато причин.

  Зокрема, тримати на підприємстві юридичний підрозділ чи юриста не вигідно з економічної точки зору, якщо питання юридичного характеру виникають не регулярно. З іншого боку, наявність одного юриста може бути вигідно економічно, але це ніяк не забезпечить отримання всього спектру юридичних послуг під час господарської діяльності.
  Укладаючи угоду про абонентське (комплексне) юридичне обслуговування з LS GROUP, Ви отримуєте команду висококваліфікованих адвокатів та юристів, які оперативно допомагатимуть в обслуговуванні (супроводі) Вашого бізнесу, надаватимуть консультації або представлять Ваші інтереси.
  При цьому Ви можете замовити індивідуально сформований комплекс юридичних послуг, необхідних Вам для здійснення господарської діяльності, у тому числі, виходячи з міркувань економії коштів. У разі зміни Ваших потреб у наших послугах, можливо підібрати вже інший комплекс юридичних послуг (більше або менше), що входитимуть в "пакет" юридичного абонентського супроводу (обслуговування).
  * Перелік юридичних послуг змінюється в залежності від побажань Клієнта.
  * Захист і представництво інтересів у кримінальному провадженні.